New York Times в майбутньому ліквідує "паперове" видання

Обсяги тиражів і виручка від продажу рекламних площ The New York Times неухильно знижуються, тому видання покладає всі великі надії на онлайн-формат.

"Паперова" версія газети The New York Times, однієї з найвпливовіших у світі, в майбутньому перестане існувати. Оскільки обсяги тиражів і виручка від продажу рекламних площ (з 2008 по 2009 вона впала на 27,2%) неухильно знижуються, видання покладає всі великі надії на онлайн-формат.

Про це розповів видавець газети Артур Сульцбергера-молодший, один з представників династії, що володіє The New York Times з 1896 року. Точну дату відмови від друкованого формату він не назвав. Як вважає видавець, крім розміщення реклами, "солідні інформаційні організації повинні почати стягувати додаткову плату зі своїх читачів".

Він додав, що газета продовжить співпрацю з Google з впровадження сервісу First Click Free ("перший клік - безкоштовно"). За останні кілька років інтернет-версія газети The New York Times встигла випробувати кілька моделей, які пропонують відвідувачам заплатити за перегляд онлайнового контенту.

Всі ці моделі, проте, виявилися не надто успішними. Наприклад, в 2007 році, через два роки після відкриття, припинив свою роботу сервіс TimesSelect (що можна перевести як "обране газети Times"). Цей розділ пропонував платний доступ до популярних авторських колонок і архіву новин з 1851 року. Зараз сервіс працює безкоштовно.

Видання, тим не менш, продовжує експериментувати з Інтернетом. До січня 2011 року онлайн-версія The New York Times планує ввести "вимірюваний" доступ до інформації, стягуючи плату з користувачів тільки за окремі статті та інші матеріали.

Читайте також:

Меркель нагородила художника, який малював карикатури на Мухаммеда

Associated Press зрівняло в правах блог та ЗМІ

Іранку засудили до публічного покарання за фотографію в газеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: