Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неймовірний порятунок: у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду

Лишилося обережно звільнити заручників стихії.

У Таїланді рятувальники знайшли живими 12 підлітків та їхнього тренера, які зникли під час прогулянки у печері, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Гравці юнацької футбольної команди та їхній наставник були на екскурсії, коли під час зливи печеру залило водою. Пошуки тривали 9 днів - дітей розшукували тайські дайвери та міжнародні спеціалісти. А біля входу до печери чатували і молилися батьки.

ВідеоТайські рятувальники знайшли живими підлітків та їхнього тренера, які зникли під час прогулянки у печері

Гравці юнацької футбольної команди та їхній наставник були на екскурсії, коли під час зливи печеру залило водою. Пошуки тривали 9 днів - дітей розшукували тайські дайвери та міжнародні спеціалісти. А біля входу до печери чатували і молилися батьки. Тепер, кажуть рятувальники, лишилося обережно звільнити заручників стихії.

Тайські рятувальники знайшли живими підлітків та їхнього тренера, які зникли під час прогулянки у печері

Тепер, кажуть рятувальники, лишилося обережно звільнити заручників стихії, хоча і це не так просто.

"Ми ще туди не дісталися. Це все ще занадто ризиковано - якщо рятувальники заберуться всередину, їм може забракнути  повітря, або туннель стане завузьким. Нам ще треба підготуватися", - сказав губернатор провінції Чіанграй Наронгсак Осатанакорн.

Нагадаємо, дитяча футбольна команда та тренер зникли у печері Кхао Луанг. Одинадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Воно розташоване поблизу популярних серед європейців джунглів. Щороку на екстремальні тури туди вирушають тисячі людей. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадила їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції