Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маск вимагає перевірити дії рятувальників у Таїланді

Маск вимагає перевірити дії рятувальників у Таїланді

Маск особисто привіз апарат в Таїланд "на випадок, якщо знадобиться".

Глава Space X і Tesla Ілон Маск попросив провести перевірку за підсумками рятувальної операції в Таїланді, в результаті якої із затопленої печери були виведені 12 дітей і їхній тренер.

Про це пише The Guardian.

За даними газети, Маск незадоволений тим, що керівник операції - екс-губернатор провінції Чианграй Наронсак Осатанакорн - відмовився використовувати міні-субмарину, яка була створена інженерами Space X спеціально для цього випадку і названа "Диким кабаном" на честь футбольної команди, в яку входили хлопчики.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

Маск особисто привіз апарат в Таїланд "на випадок, якщо знадобиться", і оглянув печери, в яких опинилися заблоковані діти .

Але Осатанакорн відхилив пропозицію Маска, пояснивши, що субмарина, при всій її технологічній досконалість, непридатна для умов, в яких проводиться рятувальна операція.

печера, Таїланд, застрягли діти, інфографіка
ТСН.ua

У відповідь Маск заявив, що Осатанакорн недостатньо компетентний, щоб давати такі оцінки. Він також послався на лист британського дайвера, який виявив хлопчиків, який просив Маска продовжувати роботу над субмариною.

У вівторок рятувальна операція на півночі Таїланду благополучно завершилася. Військові водолази виводили дітей з печери протягом трьох днів у вкрай важких умовах: частину шляху через вузькі тунелі хлопчикам довелося пройти під водою, оскільки печера виявилася частково затоплена через проливні дощі. 

Відео У Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Кілька годин тому останню групу із затопленої печери дайвери вивели на поверхню. У воді й темряві 12 хлопчиків і їхній тренер провели два з половиною тижні. Попереду у дітей - лікарня і повернення до нормального життя. Але обійнятися з батьками їм поки що не дозволяють. 

У Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Вибір редакції