Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маск вимагає перевірити дії рятувальників у Таїланді

Маск особисто привіз апарат в Таїланд "на випадок, якщо знадобиться".

Глава Space X і Tesla Ілон Маск попросив провести перевірку за підсумками рятувальної операції в Таїланді, в результаті якої із затопленої печери були виведені 12 дітей і їхній тренер.

Про це пише The Guardian.

За даними газети, Маск незадоволений тим, що керівник операції - екс-губернатор провінції Чианграй Наронсак Осатанакорн - відмовився використовувати міні-субмарину, яка була створена інженерами Space X спеціально для цього випадку і названа "Диким кабаном" на честь футбольної команди, в яку входили хлопчики.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

Маск особисто привіз апарат в Таїланд "на випадок, якщо знадобиться", і оглянув печери, в яких опинилися заблоковані діти .

Але Осатанакорн відхилив пропозицію Маска, пояснивши, що субмарина, при всій її технологічній досконалість, непридатна для умов, в яких проводиться рятувальна операція.

печера, Таїланд, застрягли діти, інфографіка
ТСН.ua

У відповідь Маск заявив, що Осатанакорн недостатньо компетентний, щоб давати такі оцінки. Він також послався на лист британського дайвера, який виявив хлопчиків, який просив Маска продовжувати роботу над субмариною.

У вівторок рятувальна операція на півночі Таїланду благополучно завершилася. Військові водолази виводили дітей з печери протягом трьох днів у вкрай важких умовах: частину шляху через вузькі тунелі хлопчикам довелося пройти під водою, оскільки печера виявилася частково затоплена через проливні дощі. 

ВідеоУ Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Кілька годин тому останню групу із затопленої печери дайвери вивели на поверхню. У воді й темряві 12 хлопчиків і їхній тренер провели два з половиною тижні. Попереду у дітей - лікарня і повернення до нормального життя. Але обійнятися з батьками їм поки що не дозволяють. 

У Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Вибір редакції