Незаконна забудова зі світовою славою: влада Барселони оштрафувала собор Гауді на 36 мільйонів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Легендарний храм довершать після того, як муніципалітет отримає 36 мільйонів євро штрафу.

Влада Барселони готова видати дозвіл на будівництво Собору святого сімейства в обмін на 36 мільйонів євро штрафу. Зводити один із найвідоміших храмів світу архітектор Антоніо Гауді почав іще 130 років тому, але будівництво триває донині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фотогалерея Собор Sagrada Familia (3 фото)

З'ясувалося, що весь цей час "Саґрада Фаміліа" була поза законом, адже дозволу на будівництво влада міста не давала. Рада, що відповідає за зведення собору, впродовж десяти років виплатить Барселоні 36 мільйонів євро, які використають на оновлення транспорту і реставрацію сусідніх із пам'яткою вулиць. За це міська влада нарешті надасть собору дозвіл на будівництво.

Нагадаємо, що Барселона є однією з перлин Старої Європи, яку мріють побачити мільйони туристів. Для цього вони минають тисячі кілометрів і отримують незабутні враження. Барселона - батьківщина і колиска каталонського модернізму з кінця 19-го і початку 20-го століття. Цю архітектуру можна побачити по всьому місту. Головний натхненник Антоніо Гауді. Місто нещодавно ввело плату в сім євро за вхід до парку, який створював дизайнер Парк Гуель. Проте сьогодні все ще можна побачити деякі з його шедеврів ззовні: Будинок Бальо і Будинок Міла. Місто створило спеціальний сайт з детальним маршрутом будівель не тільки Гауді, але й таких відомих архітекторів як Луїс Доменек, Монтанер та інші.

ВідеоВлада Барселони видасть дозвіл на будівництво Собору святого сімейства в обмін на 36 мільйонів євро

Зводити один із найвідоміших соборів світу архітектор Антоніо Гауді почав іще 130 років тому, і будівництво триває донині. З'ясувалося, що весь цей час "Саґрада Фамілія" була поза законом, адже дозволу на будівництво влада міста не давала. Рада, що відповідає за зведення собору, впродовж десяти років виплатить Барселоні 36 мільйонів євро, які використають на оновлення транспорту і реставрацію сусідніх із пам'яткою вулиць.

Влада Барселони видасть дозвіл на будівництво Собору святого сімейства в обмін на 36 мільйонів євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції