Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незаконно ув’язненому в Росії Грибу не надають належну меддопомогу та не передають пошту - адвокат

Юнак нині перебуває в СІЗО Краснодара.

Український політв'язень Павло Гриб, якого нині утримують у СІЗО Краснодара в Росії, не отримує належну медичну допомогу, попри захворювання печінки. Також йому не доставляють пошту.

Про це "Новій газеті" розповіла адвокат Гриба Марина Дубровіна.

Вона зазначила, що працівники СІЗО взагалі не фіксують у документах скарги Гриба на погрішення здоров'я.

"Вони вдають, що надають допомогу, хоча насправді допомоги ніякої немає. Я не можу змусити їх це фіксувати", - сказала Дубровіна.

Адвокат неодноразово заявляла про погіршення стану Гриба під час судових засідань. Проте не було жодних реакцій. Гриб сам купує собі ліки на гроші, які дають йому українські консули.

Раніше батько утримуваного в РФ Гриба розповів про загрозу внутрішньої кровотечі в сина.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту.

"Ми все, що можна, всі можливі наші важелі державні стараємось робити, тільки, на жаль, усі ці звернення Російська Федерація ігнорує... Ми будемо продовжувати, бо у нас іншого виходу немає. Якщо йому не давати ніякої допомоги, то він просто, сидячи там в СІЗО, звідти вже не вийде живим", - розповів батько в’язня Ігор Гриб.

ВідеоЖиття українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Про це написав на своїй сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб. У Павла - через сильний біль у животі - погіршився стан здоров'я. Але адміністрація СІЗО на скарги не реагує і не надає медичної допомоги. Гриб-молодший потребує щоденного приймання спеціальних ліків.

Життя українця Павла Гриба, якого утримують у російському СІЗО, у небезпеці

Залиште свій коментар

Вибір редакції