Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незалежність Польщі неможлива без завершення Смоленської справи - Качинський

Зараз триває боротьба за те, щоб правда про Смоленську катастрофу стала відомою.

Без завершення Смоленської справи – встановлення правди по трагедію і належного вшанування загиблих - справжня незалежність Польщі є неможливою.

Про це заявив лідера партії "Право і Справедливість" Ярослав Качинський, - пише Укрінформ.

Він наголосив, що зараз триває боротьба за те, щоб правда про Смоленську катастрофу стала відомою, щоб можна було вшанувати жертв трагедії і поставити їм пам'ятники.

Він наголосив, що Смоленська справа, як і всі інші, колись відійде в минуле. "Але вона відійде в історію лише тоді, коли наше завдання, наша місія буде виконана",- підкреслив Качинський.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в Росії розбився літак ТУ-154М. На його борту були 96 людей – усі вони загинули. Серед них – і президент Польщі Лех Качиньський та чимало високопосадовців. Усі вони летіли на жалобні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Варшава тоді звинувачувала в авіакатастрофі двох російських диспетчерів.

У жовтні цього року Комісія із розслідування Смоленської трагедії встановила, що на тілах деяких жертв були виявлені сліди вогню. Проте це не можна пояснити пожежею, яка виникла на місці катастрофи.

Відео Оголосили результат повторного розслідування Смоленської катастрофи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції