Незгодні марширують Москвою

Учасники "маршу незгодних" зібралися в Пушкінському сквері в центрі Москви.


Акцію організовано опозиційною коаліцією "Інша Росія".

За даними мерії Москви, в мітингу беруть участь близько 250 чоловік, за ними спостерігають більше 300 журналістів.
На 16.00 в Пушкінському сквері, за оцінками міліції, зібралося 260-280 учасників дозволеного мітингу, організованого "Іншою Росією", - повідомив журналістам перший заступник керівника прес-служби уряду Москви Михайло Соломєнцев.

Він зауважив, що там само знаходиться більше 300 журналістів. "Було заготовлено 300 комплектів жилетів для ідентифікації представників ЗМІ, і їх не вистачило", - сказав Соломєнцев.

Він також повідомив, що в ході мітингу так звані "лімоновці" розгорнули прапори зі забороненою символікою партії. "Міліція закликає учасників акції дотримуватися порядку й законності", - сказав Соломєнцев.

Безпеку в центрі столиці забезпечують орієнтовно 1,5 тисяч міліціонерів. 

”Інша Росія" подавала заявку на проведення в центрі столиці ходу, але столична влада дозволила провести тільки мітинг чисельністю не більше 500 чоловік з 16.00 до 18.30. 

У мітингу беруть участь представники руху Об'єднаний цивільний фронт, Авангард червоної молоді, "Оборона", "Зміна" та інші.

Для забезпечення правопорядку виділено 2,1 тисячі співробітників міліції, повідомив раніше представник Державного управління внутрішніх справ Росії.

Все охочим пройти до сквер на місце проведення мітингу треба пройти кордон міліції та металошукачі. 

На сусідніх із Пушкінським сквером вулицях знаходяться декілька міліційних автобусів і поливальна техніка. 

„Інша Росія" подавала заявку на проведення в центрі столиці ходи, але столична влада дозволила провести тільки мітинг чисельністю не більше 500 чоловік з 16.00 до 18.30.

Попередня акція "Іншої Росії" відбулася в Санкт-Петербурзі 9 червня та пройшла без серйозних інцидентів. На неї зібралися більше 400 чоловік.

Столичні міліціонери 14 квітня цього року не допустили проведення в центрі міста забороненого владою міста так званого "Маршу незгодних" і затримали декілька сотень чоловік, зокрема організаторів недозволеного ходу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: