Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незважаючи на заяви РФ, США не будуть виводити війська з Сирії

Незважаючи на заяви РФ, США не будуть виводити війська з Сирії

США все ще повинні боротися з терористами в Сирії на землі, тоді як у Росії заявили про виведення російських військ.

США не планують поки виводити свої війська з Сирії, незважаючи на рішення РФ про початок виведення свого контингенту, заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Про це пише Інтерфакс.

В ході брифінгу в Білому домі в понеділок офіційного представника запитали, чому США все ще повинні боротися з терористами в Сирії на землі, тоді як у Росії заявили про виведення російських військ. Сандерс відповіла, що "США продовжать просуватися вперед і стежити за тим, що роблять все можливе, щоб перемогти ІД на всіх фронтах і, звичайно ж, щоб захистити життя американців".

"До тих пір, поки хто-небудь з членів ІД не покине (Сирії - ред), ми хочемо продовжувати просуватися вперед і стежити за тим, щоб воно (терористична організація - ред) не тільки искоренилось, але і щоб вони (бойовики ІД - ред) незабаром не розвернулися і не повернулися (в Сирії - ред)", - підкреслила вона.

Таку заяву, однак, вже не вперше звучить з вуст російського гаранта, тому що вперше Путін "виводив війська" ще в 2016 році, тобто наступного року після офіційного початку операції проти терористів "Ісламської держави".

Заява про початок виведення російських найманців з території Сирії Володимир Путін зробив на початку 2016 року. Тоді його наказом було почати виведення з 15 березня 2016 року. Завдання було покладено на міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Однак з тих пір пройшло вже майже два роки, а російський президент повторює таку ж офіційну заяву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції