Попри жорстке ставлення Трампа, США намагаються знайти сфери спільних інтересів з Росією - Помпео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адміністрація Трампа застосовувала щодо Росії такі способи тиску, які не застосовувала жодна попередня адміністрація.

США, як і раніше, прагнуть знайти сфери, в яких їхні інтереси перетиналися б з інтересами Росії, - заявив держсекретар США Майк Помпео в інтерв'ю ведучому американської радіопрограми Tony Katz Today.

"Ми намагаємося знайти такі сфери, в яких ми зможемо знайти спільні інтереси з Росією і з (президентом РФ Володимиром Путіним", - сказав Помпео, чиї слова наводить держдеп США.

Помпео також запевнив, що президент США Дональд Трамп дуже жорстко ставиться до Росії. Адміністрація Трампа застосовувала щодо Росії такі способи тиску, які не застосовувала жодна попередня адміністрація, зазначив він.

Також держсекретар розповів про відносини США і Китаю. Він зазначив, що Трамп вирішує питання "нечесної торгівлі з Китаєм і має намір досягнути чесних і взаємних торгових відносин між країнами.

ВідеоТрамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Дональд Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу. Президент Сполучених штатів заявив, його країна планує за допомогою такого арсеналу чинити тиск на Пекін та Москву. Глава Білого дому також наголосив, на його думку, Росія порушує підписану у 1987 році угоду про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. 

Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції