Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ні домаганням у Конгресі: у США парламентарів навчатимуть, як не чіплятись до жінок

Відповідний законопроект ухвалили одностайно.

У американському Конгресі одностайно у першому читанні ухвалили законопроект, який регламентує навчання парламентарів етичній поведінці з жінками, йдеться у ТСН.16:45.

Рівно за місяць після схвалення резолюції в кожному кабінеті Конгресу на видному місці має з'явитися табличка з правами працівника і засобами захисту своїх прав. А кожен співробітник - від конгресмена до волонтера - муситиме пройти обов'язковий тренінг, де їх вчитимуть не мацати жіночі сідниці і не робити підлеглим сумнівних пропозицій.

Такої єдності в Конгресі давно не бачили. Демократи і республіканці одностайно ухвалюють резолюцію про тренінги із сексуального виховання.

ВідеоДля парламентаріїв США розроблять тренінг, що навчатиме не приставати до підлеглих

"Те, що деякі люди, які приходять до Конгресу служити своєму народу, стають жертвами загроз чи неприйнятного робочого оточення – неприпустимо", - заявив спікер конгресу США Пол Раян.

Працівниці Капітолію зізнаються, що мало кому вдавалося уникнути домагань. Є навіть чорний список чоловіків, з якими залишатися наодинці не бажано.

"Він засунув руку мені під сукню і прошепотів на вухо - не думав, що у тебе такі шикарні ноги", - зізнавалася колишня підлегла сенатора Джона Коньєрса Діанна Мехер.

88-річний Коньєрс - один з двох демократів у Конгресі, яких звинувачують в неодноразових домаганнях. З республіканців головний "секс-терорист" - суддя Рой Мур, який, незважаючи на скандал, відмовився зняти кандидатуру з виборів до Сенату.

"Одна з жертв домагань у Конгресі минулого тижня сказала мені: я самотня матір, я не можу дозволити собі втратити роботу", - розповідає конгресмен США Джеккі Спеєр.

Цунамі сексуальних скандалів почалося з Голівуду, коли кінопродюсера Гарві Вайнштейна звинуватили одразу півтора десятки жінок.  Потім двадцятеро чоловіків зізналися, що до них чіплявся актор Кевін Спейсі. На обох поліція готує кримінальні справи. Після цього набралися сміливості заговорити співробітниці Конгресу. А за ними - журналістки.

Американського телеведучого з найбільшою в світі зарплатнею - 25 мільйонів доларів на рік - Метта Лауера звільнено з NBC, Біла О'Рейлі - з FoxNews, Марк Гальперін втратив роботу на MSNBC, а Чарлі Розе - на CBS.

"Я думаю, культура на телебаченні після цього зміниться. Та і взагалі культура починає мінятися. Не за одну ніч, але після скандалів з Гарві Вайнштейном, Кевіном Спейсі, Меттом Лауером будуть схожі історії і про інших. Навіть не здогадаєшся, хто наступний", - каже редактор журналу Entertaiment Weekly Кріс Розен.

А поки законодавці намагаються накласти табу на розпусту в Капітолії, платники податків дізнаються про ціну загравань, яку платять з їхньої кишені. Адже 17 мільйонів доларів за останні 20 років витратили на те, аби жертви домагань мовчали.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції