"Ні" обов'язковій вакцинації: у Греції тисячі людей вийшли на протести

"Ні" обов'язковій вакцинації: у Греції тисячі людей вийшли на протести

Associated Press

Найбільші акції відбулися в Афінах та Салоніках.

У Греції на протести вийшли кілька тисяч людей, які проти обов'язкової вакцинації від COVID-19.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 22 липня.

Найбільші акції відбулися в Афінах та Салоніках. Для розгону демонстрантів поліція застосувала сльозогінний газ та водомети. Крім того, правоохоронці повідомляють про затриманих і травмованих.

Слді зауважити, що до середини серпня працівники грецьких будинків для літніх людей мають повністю завершити щеплення проти коронавірусу: незгодних відсторонять від роботи, а від 1 вересня вакцинація стане обов’язковою для усіх медпрацівників країни.

Масові протести проти обов’язкової вакцинації та санітарних перепусток не вщухають і у Франції. Від сьогодні там набули чинності нові обмежувальні заходи: без спеціальної перепустки не пускатимуть до закладів культури – музеїв та театри, а також до великих торговельно-розважальних центрів. Водночас під тиском протестів, французький уряд був змушений знизити штрафи за порушення цих обмежень.

Новини світу: у Греції на протести проти обов'язкової вакцинації вийшли кілька тисяч людей

Новини світу: у Греції на протести проти обов'язкової вакцинації вийшли кілька тисяч людей

Як повідомлялося, у Данії вагітним жінкам влада дозволила також вакцинуватися від COVID-19, аби знизити ризики передчасних пологів і тяжкого перебігу коронавірусу. Рішення пояснюється тим, що у вагітних вищий ризик важкого перебігу коронавірусу, а саме зараження може також збільшити ризик передчасних пологів.