Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перехідний період між ЄС та Британією діятиме до кінця року.

У п’ятницю, 31 січня 2020 року, о 23:00 за Грінвічем, Велика Британія офіційно залишила Європейський Союз.

Прихильники Brexit заполонили вулиці перед британським парламентом і, ніби в очікуванні Нового року, чекали на 23:00 – саме у цей час мав відбутися вихід з Євросоюзу.

На зовнішній бік Даунінґ-стріт, 10 проектувалося зображення "Біг Бену", який вів зворотній відлік до Brexit.

Британці святкують вихід з ЄС, Brexit_3
Associated Press

Британці, які підтримують Brexit – тріумфували. Водночас люди, які були проти виходу з Європейського Союзу не могли стримати сліз.

Що далі?

До кінця 2020 року між ЄС та Британією діятиме перехідний період. У цей час сторони мають домовитися про подальші основні принципи співпраці та вирішити спірні моменти.

На цей період британці фактично лишатимуться в усіх економічних та митних союзах ЄС, однак не матимуть впливу на жодні рішення Європейського союзу.

Після завершення перехідного періоду Британія матиме змогу вести самостійну внутрішню та зовнішню політику, укладати торговельні та інші угоди.

До цього британці йшли 4 роки, проголосувавши за вихід з ЄС ще влітку 2016 року. 

Детальніше про історію виходу Британії із ЄС, принципи перехідного періоду, а також чого чекати Україні від Brexit - читайте за посиланням

Плейлист 11 відео Брекзіт

31 січня 2020 року - останній день членства Великої Британії у Євросоюзі. На засіданні Європейського парламенту 29 січня депутати підтримали угоду про Brexit. Рішення підтримав 631 член парламенту, проти нього - 49. Ще 13 осіб утрималися. Для ратифікації була необхідна проста більшість голосів.

Брекзіт
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції