Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нічого, крім купи лайна не вийшло. Реакція відомих журналістів на дебати Навального і Гіркіна

ТСН.ua зібрав реакцію лідерів думок на зустріч екс-ватажка бойовиків та російського опозиціонера.

Увечері 20 липня відбулися дебати між російським опозиціонером Олексієм Навальним і колишнім ватажком терористів "ДНР" Ігорем Гіркіним (Стрєлковим).

Соцмережі не забарилися з реакцією на дебати. Зокрема, кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк вважає, що висновок від їхньої зустрічі "дуже простий і сумний: для України немає хороших росіян".

"Щодо "українського питання" у них повний консенсус. "Альтернатива РФ" буде говорити про корупцію з "офіцером"-вбивцею громадян сусідньої країни, в той час як російська держава продовжує стріляти в українських військових", - наголосив він.

Навальный@Гиркин Вывод для нас от этих "дебатов" очень прост и печален: для Украины нет хороших русских. По "украинско...

Опубликовано Roman Tsymbaliuk 20 июля 2017 г.

Головний редактор сайту "Петро і Мазепа" Віктор Трегубов прокоментував дебати Гіркіна та Навального більш розлого.

"Звичайно, боротьба була рівна і любило земноводне плазуна, але два моменти в поведінковій моделі Гіркіна просто різанули очі. Перший - коли їм треба було вирішити, в якій черговості виступати. Ведучий пропонує камінь-ножиці-папір, а Гіркін - "я не буду, це не серйозно". Другий момент - коли Гіркін розпинається про підступи Заходу. Навальний запитує - а ви на Заході були? Відповідь - ні, тільки в Сербії, проїздом в Угорщині і в Румунії в службовому відрядженні", - написав він.

На думку Трегубова, Гіркін намагається здаватися дорослим і боїться випасти з образу, хоча його психічний розвиток не дотягнувся навіть до підліткового, адже він боїться здатися смішним, погравши в гру перед камерою, щиро вірить, що осягнув, як світ крутиться, і вважає себе історичною постаттю. До того ж журналіст не виключає, що екс-ватажок боїться, що "картина світу в голові розвіється", якщо поїде за кордон.

"Там же півкраїни такі. Там же, блін, Путін такий - я майже співчуваю Суркову. Там же царство вузьколобих, відсталих інфантилів, які моторошно бояться опустити розпальцовку. Це ж навіть страшніше за Моторолу, там все зрозуміло - дикий пес він дикий пес і є. Тут же з дитини, напевно, можливо, колись щось могло вирости, але він вирішив, що і так добре. Я вірю, що можна розчаклувати всю Україну. Навіть Крим. Хоча в Криму буде дуже складно. Я не вірю, що можна зняти чари з простору від Брянська до Байкалу. Де взяти стільки солі, щоб все це засипати?" - додав Трегубов.

Я таки почитал отчеты о дебатах Гиркина с Навальным. Нет, конечно, борьба была равна и любило земноводное пресмыкающеес...

Опубликовано Victor Tregubov 20 июля 2017 г.

Блогер Олексій Кузнєцов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що батл між Гіркіним та Навальним є лише рефлексією.

"Поспікувались. Порефлексували. Вони не частина нашого суспільства. Вони не наші супутники. Нам нема про що з ними говорити. Це справа наших сусідів", - написав він, додавши, що екс-ватажок приніс шкоди росіянам в Україні більше, ніж будь-хто у самій країні.

Водночас блогер вважає, що Навальний є контрольованим опозиціонером, одним із трьох громовідводів разом із лідером КПРФ Геннадієм Зюгановим та главою російської ЛДПР Володимиром Жириновським "для демонстрації, що Путіну альтернативи немає".

Смачный батл Гиркин-Навальный. Пища для русскоязычного ФБ и соцсетей по-меньше на три-четыре дня летнего застоя )). Вете...

Опубликовано Алексеем Кузнецовым 20 июля 2017 г.

Своєю чергою російський військовий журналіст Аркадій Бабченко підсумував дебати Гіркіна-Навального дуже лаконічно: "Нічого, крім купи лайна не вийшло, наскільки я розумію? Ну... Хто б міг подумати..."

Залиште свій коментар

Вибір редакції