Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми їх знайшли". Путін вперше прокоментував ситуацію щодо підозрюваних в отруєнні Скрипалів

В РФ володіють інформацією про Петрова та Боширова.

У Росії вже володіють інформацією про те, ким є підозрювані в отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері Олександр Петров і Руслан Боширов.

Ситуацію вперше прокоментував президент Росії Володимир Путін, передає "Интерфакс".

"В принципі ми, звичайно, подивилися, що це за люди. Ми знаємо хто це такі, ми їх знайшли", - сказав Путін під час виступу на Східному економічному форумі.

Він розповів, що Петров і Боширов є цивільними особами і нічого "особливого і кримінального там немає". Путін додав, що "буде краще для всіх", якщо вони самі з'являться і розкажуть про себе. 

Нагадаємо, раніше правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. 

ВідеоРосіяни можуть втратити британські "візи інвестора" через отруєння Скрипалів

Майже 700 російських олігархів можуть опинитися без британської візи. Лондон планує переглянути міграційні правила щодо так званих інвестиційних віз. Такі плани пов’язані передусім з отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки, в якому Лондон вже напряму обвинуватив Кремль та назвав імена агентів російської розвідки, які вчинили цей злочин. Тож тепер британський уряд намагається обмежити вплив Росії у своїй країні. 

Росіяни можуть втратити британські "візи інвестора" через отруєння Скрипалів

За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції