Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нічого особистого. Медведєв пригрозив перекрити європейцям бізнес у РФ

За словами прем'єра, Росія не збирається починати переговори про умови скасування санкцій.

Сьогодні, 12 лютого, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що поки в Євросоюзі будуть ігнорувати законні інтереси РФ, вести бізнес на ринку Росії і ЄАЕС будуть інші партнери.

"А якщо партнери з ЄС хочуть читати лекції і ігнорувати наші законні інтереси, а саме так було в історії з асоціацією ЄС - Україна, - ну, будь ласка, читайте лекції! А вести бізнес на нашому ринку, на об'єднаному ринку Євразійського економічного союзу будуть інші партнери. Тут вже, як то кажуть, нічого особистого ", - сказав Медведєв.

"Але все-таки ми розраховуємо, що розум візьме гору, що економічна логіка, логіка взаємної вигоди повернеться в наші відносини з Європейським союзом", - зазначив він, додавши, що зараз неофіційно надходять прохання європейських колег про зняття російських контрзаходів.

За словами прем'єра, Росія не збирається починати переговори про умови скасування санкцій, оскільки не ініціювала їх, немає цієї теми і в порядку денному Мюнхенської конференції з безпеки.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Франції Еммануель Макрон під час свого візиту до Москви заявив, що у французькому уряді сподіваються, що міжнародні санкції, введені відносно Росії за її роль у подіях на Сході України, можна буде зняти вже влітку цього року.

Санкції з РФ можуть зняти, якщо Росія буде дотримуватися Мінських домовленостей. Нагадаємо, в грудні 2015 роки ЄС на півроку продовжив санкції проти Росії, а США занесли в "чорні" списки більш ніж три десятки політиків і бізнесменів, пов'язаних із війною на Сході України, анексією Криму і Віктором Януковичем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції