"Нічого таємного". Лавров прокоментував вислання Нідерландами російських ГРУвців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У російському дипвідомстві проігнорували запитання, чи є росіяни співробітниками ГРУ.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що затримані в Нідерландах росіяни ні від кого не ховалися.

Про це він повідомив під час прес-конференції у понеділок, повідомляє "Ехо Москви".

"Нічого якогось таємного в поїздці російських фахівців в Гаагу в квітні цього року не було. Це була рутинна поїздка, вони не ховалися ні коли селилися в готель, ні коли прилетіли до аеропорту, ні коли відвідували наше посольство. Їх затримали, нічого їм не пояснили, не дали зв'язатися з російськими представниками в посольстві нашому в Нідерландах, попросили виїхати. Все це виглядало, чесно кажучи, як непорозуміння. Тим більше, що в квітні в зв'язку з цим інцидентом ніяких протестів, жодних демаршів на нашу адресу ні в Москві, ні в Гаазі не робилося", - сказав Лавров.

Він додав, що у вересні російського посла викликали в МЗС Нідерландів, де попередили про брифінг Міноборони, що готувався.

Міністр ніяк не прокоментував слова влади Нідерландів, що затримані росіяни - співробітники ГРУ.

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Російських шпигунів заскочили на гарячому. Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї. Саме ця організація довела - Москва труїла мирних жителів сирійського міста Дума бойовим хлором. А екс-розвідника Скрипаля та його доньку - токсином "Новачок". Атакувати організацію четверо росіян намагалися просто біля її будівлі через внутрішню мережу. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Залиште свій коментар

Вибір редакції