Нідерланди офіційно відмовляються від назви "Голландія"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Змінився також і символ країни.

Влада Нідерландів відмовилась від використання назви "Голландія" для позначення своєї держави.

Про це повідомляє нідерландське видання NOS.

Країна використовувала назву "Голландія" понад 25 років. Однак від 1 січня 2020 року усі компанії, посольства, міністерства, освітні заклади будуть використовувати винятково офіційну назву Нідерландів.

Таким чином країна намагається здійснити ребрендинг, який вже коштував їй близько 200 тисяч євро. Окрім назви зміниться і офіційний символ Нідерландів – у ньому літери N та L вибудувані у формі тюльпана.

новий логотип Нідерландів
adformatie.nl

На думку ЗМІ, така зміна відбулася напередодні важливих подій для країни – проведення Євробачення у Роттердамі та Олімпіади-2020 у Токіо.

Варто зазначити, що Голландія є лише однією із 12 провінцій Нідерландів, однак у ній зосереджені найбільші міста країни – Амстердам, Гаага, Роттердам.

Раніше повідомлялося, що уряд Нідерландів планує припинити  розвиток основних напрямків туризму і зосередитись на розподілі турпотоків по всій країні. Через великий потік туристів визначні пам'ятки, заради яких люди відвідують країну - парк з тюльпанами, квартал "червоних ліхтарів" і канали Амстердама, які найбільше не витримують напливу відвідувачів.

Відео Українські педагоги поїхали до Нідерландів, аби дізнатися секрети успіху тамтешньої системи освіти

Нідерландська освіта відома своїми ліберальними методами. Ні дітей, які починають ходити до школи вже з чотирьох років, ні їхніх педагогів ні до чого не змушують, бо навчальний процес має приносити задоволення усім його учасникам. Водночас, у тамтешніх дітей одні з найкращих у Європі показників успішності. Секрети успіху поїхали дізнаватися українські педагоги.  

Українські педагоги поїхали до Нідерландів, аби дізнатися секрети успіху тамтешньої системи освіти

Залиште свій коментар

Вибір редакції