Нігерійські бойовики звільнили викрадених іноземців

Поліція Нігерії повідомляє про звільнення іноземних громадян з полону бойовиків.

Нігерійські бойовики
Lenta.ru
Нігерійські бойовики
Нігерійські бойовики звільнили чотирьох іноземних громадян, захоплених минулого тижня в районі дельти річки Нігер, що на півдні країни.

Інформацію про звільнення заручників - трьох британців і одного колумбійця - підтвердили в нігерійської поліції. У поліції відзначили, що ніхто з іноземців під час перебування у бойовиків не постраждав. "Вони живі і здорові", - заявили в прес-службі органів правопорядку Нігерії.

Найближчим часом із звільненими зустрінуться поліцейські, які спробують з'ясувати в іноземців, хто, на їхню думку, стояв за викраденням. Представники Руху за звільнення дельти Нігера (MEND) - основного повстанського угрупування Нігерії - раніше заявили про свою непричетність до викрадення цих іноземців.

Іноземці, які прямували на електростанцію дочірньої компанії Shell, потрапили в засідку бойовиків 12 січня. В результаті нападу поліцейський, що супроводжував іноземних громадян, був убитий, ще одна людина була поранена. Британців і колумбійця схопили і відвезли в невідомому напрямку.

Незабаром з'явилися повідомлення, що терористи вимагають за звільнення іноземців близько 2 мільйонів доларів. Чи був сплачений викуп, в поліції не повідомляють.

Напади на іноземних співробітників підприємств, зайнятих в нафтовидобувній галузі, трапляються в Нігерії досить часто. Останнім часом, однак, активність бойовиків дещо спала, і викрадені в січні іноземці стали першим здобутком бандитів за кілька місяців. У більшості випадків напади влаштовують бойовики MEND, які таким чином намагаються домогтися вигнання іноземних корпорацій з країни і націоналізації підприємств з видобутку вуглеводнів.

Читайте також:

Кількість жертв зіткнень в Нігерії збільшилася до 70 людей

Саїд Бурятський готує серію новорічних терактів у Москві

ООН призупинила роботу на півдні Сомалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: