Перейти до змісту
Нігерійська армія розгромила один з останніх оплотів терористів "Боко Харам" у країні

Нігерійська армія розгромила один з останніх оплотів терористів "Боко Харам" у країні

Проти джихадистів у країні боролися місяцями.

Нігерійська армія ліквідувала один з останніх оплотів джихадистів "Боко Харам" у країні.

Про це в суботу, 24 грудня, повідомив президент Нігерії Мохаммад Бухарі, передає AFP.

Кампанія зі знищення терористів тривала місяцями в лісі площею в 1300 кв. км у північно-східному штаті Борно і привела до "фінального розгрому терористів "Боко Харам" у їхньому останньому таборі в лісі Самбіса", — йдеться в офіційному повідомленні президента. 

Бухарі також привітав свої війська.

"Терористи наразі в бігах, але в них більше немає місця, щоб сховатися. Я закликаю вас тримати темп, переслідуючи їх з метою притягнення до відповідальності", — сказав президент Нігерії. 

Утім, жодної інформації щодо становища Абубакара Шекау, лідера "Боко Харам", нігерійська влада не надала.

Як відомо, раніше "Боко Харам" нібито мала зв'язки з "Аль-Каїдою", однак, у березні 2015 року лідер угруповання нігерійських терористів Абубакар Шекау присягнув на вірність так званій "Ісламській Державі". 

Радикальне угруповання "Боко Харам" підривало поселення на південному сході Нігерії та в сусідньому Нігері. Вважається, що від рук ісламістів загинуло понад 15 тисяч людей, понад 2 мільйонам довелося полишити свої домівки.

У серпні з'явилася інформація, що Шекау на посту очільника "Боко Харам" замінив інший терорист. Є припущення, що його наступником став Абу Мусаб аль-Барнаві.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин