"Ніхто за дружину не вважає". У РПЦ назвали "безкоштовними повіями" жінок, які живуть з чоловіками без офіційного шлюбу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами протоієрея, цивільні дружини для чоловіків - "тимчасова втіха".

У РПЦ назвали жінок, які живуть з чоловіками без штампу в паспорті, "безкоштовними повіями". Російські церковники впевнені, що чоловіки, про яких кажуть, що вони мають цивільний шлюб із жінкою, за офіційних дружин їх не вважають, оскільки ті просто безоплатно надають свої послуги.

Таку думку висловив голова патріаршої комісії з питань сім'ї протоієрей Димитро Смирнов, передає російський "Інтерфакс".

За словами Смирнова, цивільні дружини - це "тимчасова втіха". На його думку, російські жінки "самі не розуміють, що таке шлюб".

"Не хочеться сказати: "я безкоштовна повія ", тому говорять: "у мене цивільний шлюб ". Здрастуйте! Та ні, ти просто безкоштовно надаєш послуги - і все, а так тебе ніхто за дружину не вважає", - заявив протоієрей РПЦ Димитро Смирнов.

При цьому, священик зазначив, що в Росії заміжніх жінок на мільйони більше, ніж одружених чоловіків.  Він пояснив це тим, що чимало чоловіків живуть у цивільному шлюбі. Але, на думку Смирнова, вони не вважають за офіційних дружин тих, із ким живуть подібним чином.

"Як так може бути? Та дуже просто: ті чоловіки, про яких кажуть, що вони одружені цивільним шлюбом, вони не вважають їх за дружин, це просто тимчасова втіха. Тому що якби він ставився до неї як до дружини - ну що, важко зареєструватися, чи що? Та ні, жодних труднощів", - висловився представник російської церкви.

Нагадаємо, раніше у Росії в Марієнбурзькому покровському храмі під час таїнства хрещення священник травмував дитину. Ігумен Фотій (Нечепоренко) з силою занурював дитину у воду під нестямні крики матері і самого малюка. Свою методику він пояснив 26-річним досвідом.

Відео Під час хрещення у російському православному храмі священник травмував маля

На відео ігумен Фотій з силою окунає немовля у воду під крики матері і самої дитини. Таке хрещення коштувало близько 1800 гривень і завершилося для малюка забоями. Мати написала заяву в поліцію. У єпархії пообіцяли відсторонити священника від служби.    

Під час хрещення у російському православному храмі священник травмував маля

Залиште свій коментар

Вибір редакції