Нікарагуа призупинила дипвідносини з Ізраїлем

Нікарагуа заморозила дипломатичні відносини з Ізраїлем, підтримавши палестинський народ.

Нікарагуа призупинила дипломатичні відносини з Ізраїлем на знак протесту проти інциденту з гуманітарним конвоєм, що прямував у сектор Газа.

"Нікарагуа призупиняє починаючи з цього дня (вівторка, 2 червня) дипломатичні відносини з урядом Ізраїлю. Нікарагуа підтверджує свою безумовну підтримку палестинському народу, який добивається права жити у мирі і безпеці на своїй власній території", - гласить офіційна заява нікарагуанського уряду.

У повідомленні від імені президента країни Даніеля Ортеги також висловлюється співчуття сім'ям загиблих і звучить заклик до зняття "негуманної блокади" сектора Газа.

На думку Нікарагуа, те, що трапилося з "Флотилією свободи", можна розцінювати тільки як "злочинний напад" з боку Ізраїлю, а дії ізраїльської сторони порушують "закон і міжнародне гуманітарне право".

Нагадаємо, в ніч на 31 травня ізраїльські військові затримали споряджений правозахисниками караван "Флотилія свободи", що складався з шести суден на чолі з турецьким поромом "Маві Мармара". Кораблі прямували в сектор Газа, що перебуває в міжнародній ізоляції, з кількома тисячами тонн вантажу для палестинців. На борту суден перебували близько 740 людей.

У результаті проведеної операції з перехоплення флотилії, за даними ізраїльських військових, загинули 9 осіб. ЗМІ раніше повідомляли, що кількість жертв ізраїльської спецоперації досягла 19 осіб.

Раніше Армія оборони Ізраїлю опублікувала власний відеозапис операції із затримання Флотилії свободи, який демонструє факти нападу на ізраїльських солдат.

2 червня влада Ізраїлю прийняла рішення звільнити та депортувати всіх затриманих активістів "Флотилії свободи".

Читайте також:

Ізраїль евакуює з Туреччини сім'ї своїх дипломатів

Ізраїль вишле усіх затриманих активістів "Флотилії свободи" протягом 48 годин

Ізраїль не пустить у свої територіальні води ще один корабель з гуманітарною допомогою

Рада безпеки ООН засудила Ізраїль за захоплення гуманітарної місії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: