Нікарагуа визнала Південну Осетію

Нікарагуа та Південна Осетія встановили дипломатичні відносини. Керівництво обох країн відзначило важливість такого кроку.

Міністри закордонних справ Нікарагуа і Південної Осетії Самуель Сантос Лопес та Мурат Джіоєв підписали декларацію про встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Про це повідомила прес-секретар південноосетинського президента Тамара Келехсаєва.

"Тільки що міністри підписали декларацію про встановлення дипломатичних відносин, а також протокол про консультації між міністерствами закордонних справ Південної Осетії і Нікарагуа", - сказала Келехсаєва.

На підписанні був присутній президент Південної Осетії Едуард Кокойти, який наголосив на важливості даної декларації. "Це дуже важливий документ для наших держав", - сказав Кокойти.

З 13 по 15 квітня в Південній Осетії перебуває делегація дипломатів з Нікарагуа. У ході зустрічі повинен бути також підписаний протокол про консультації між зовнішньополітичними відомствами двох країн. Візит розпочався з покладання вінків до пам'ятника захисникам Вітчизни у Цхінвалі.

Після візиту до Південної Осетії глава МЗС Нікарагуа прибуде до Абхазії, повідомляють в МЗС республіки. На порядку зустріч з президентом республіки Сергієм Багапшем, прем'єр-міністром Сергієм Шамбою, спікером Народних зборів Нугзар Ашубою і депутатами парламенту. 17 квітня міністр закордонних справ Нікарагуа відбуде з Абхазії.

Нагадаємо, що у вересні минулого року під час перебування в цій латиноамериканській країні делегації Абхазії в Манагуа було підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Незалежність Південної Осетії визнали Росія, Нікарагуа, Венесуела і Республіка Науру. Москва визнала незалежність країни після того, як грузинські війська в ніч на 8 серпня 2008 атакували республіку і зруйнували частину її столиці Цхінвалі.

Читайте також:

Венесуела визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії

НАТО: незалежні Південна Осетія і Абхазія - це провал

Південна Осетія знайшла спосіб об'єднатися з Росією

Президент Абхазії вірить, що Янукович визнає її незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: