Ніколя Саркозі знову отримав лист з погрозами і кулею

Це після затримання у французькому департаменті Еро підозрюваного у відправленні листів.

Співробітники Єлисейського палацу перехопили адресований президентові Франції Ніколя Саркозі лист з погрозами та кулями.

Як повідомляють у вівторок, 29 вересня, юридичні джерела, послання, відправлене з поштового відділення в місті Рубі, було перехоплено 22 вересня.

Нагадаємо, за два дні до цього ЗМІ повідомили про те, що співробітники правоохоронних органів затримали у французькому департаменті Еро підозрюваного у відправленні листів з погрозами і кулями президентові Франції Ніколя Саркозі та іншим політикам.

Чоловіка вдалося вичислити після того, як його аналіз ДНК співпав зі зразком, виявленим на анонімних листах, адресованих політикам.

Незабаром затриманий, 51-річний Тьєррі Ж. (Thierry J.), безробітний через причини інвалідності, визнав свою провину. За даними розслідування, француз, який був членом одного з стрілецьких клубів, діяв сам.

За інформацією AFP, автор останнього перехопленого послання пише, що "приймає естафету" Осередки 34 - саме такий підпис стояв під усіма листами з погрозами, розсилка яких французьким політикам почалася з кінця 2008 року.

Читайте також:

Екс-прем'єр Франції подає позов до суду на Саркозі

Поліція затримала чоловіка, який відправляв у листах кулі Саркозі

Саркозі знову взявся шантажувати "велику двадцятку"

Союзник Саркозі назвав французьких арабів "проблемою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: