Німці попросили Китай допомогти у боротьбі з загадковою інфекцією

Німеччина звернулася до провідних зарубіжних фахівців за допомогою, але намагаються не афішувати ці контакти. Основний консультант німців - Пекінський інститут геноміки.

Пекінський інститут геноміки виступає консультантом Німеччини в питанні вирішення проблем розповсюдження кишкової інфекції.

Як повідомляється, німці звернулися до провідних зарубіжних фахівців за допомогою, але намагаються не афішувати ці контакти, бо не хочуть розписуватися перед громадянами країни у своїй безпорадності. Основний консультант німців - Пекінський інститут геноміки, який є найбільшим у світі центром з вивчення ДНК.

Наразі загальне число загиблих у Німеччині досягло 24 осіб, ще один смертельний випадок був зафіксований в Швеції.

Як відомо, спалах гострої кишкової інфекції виник у ФРН на початку травня. Вдалося встановити, що епідемію викликав високопатогенний штам ентерогеморрагічної кишкової палички.

Джерело зараження ЕГКП поки не виявлено. Спочатку джерелом зараження визнали огірки з Іспанії, проте ця інформація не підтвердилася. Пізніше було висунуто припущення, що кишкова паличка містилася в сої, вирощеної на одній з німецьких ферм. Проте дослідники не знайшли у сої небезпечних бактерій. Напередодніе ксперти в Німеччині знов виявили в побутових відходах залишки огірків, заражені кишковою паличкою.

Через спалах кишкової інфекції європейські виробники сільгосппродукції, в першу чергу з Іспанії, понесли багатомільйонні збитки. Деякі країни ввели заборону на імпорт свіжих овочів з Іспанії та Німеччини, а Росія з 2 червня заборонила ввезення овочів з усіх країн Євросоюзу. Крім того, різко знизився попит на овочі і в самій Європі.

7 червня, експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що у німецьких епідеміологів залишився тиждень на пошуки джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію.

Читайте також:

Небезпечна кишкова інфекція дісталася вже до Грузії, Єгипту та Франції

Німецькі дослідники не знайшли у сої небезпечних бактерій

У Європі заявляють про можливу епідемію небезпечної кишкової інфекції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: