Німці вважають, що їхні політики далекі від реальності

85% німців вважають, що "більшість політиків не уявляють, що і як відбувається в реальному житті".

Соціологічне опитування ARD-Deutschlandtrend, проведене першим громадсько-правовим каналом німецького телебачення в зв'язку конфліктом навколо будівництва нового вокзалу в Штутгарті, показало зростаюче відчуження між громадянами і політиками Німеччини.

80% респондентів заявили, що в Німеччині "важливі рішення приймаються без врахування інтересів простих громадян". 85% опитаних при цьому вважають, що "більшість політиків не уявляють, що і як відбувається в реальному житті".

98% заявили, що "політика повинна шукати більш тісний контакт з народом".

Опитування, на думку експертів, виявило дуже високий рівень протестних настроїв у суспільстві. 76% респондентів симпатизують протестуючим Штутгарта, які вийшли на вулиці, щоб перешкодити владі здійснити формально законний проект з будівництва нового підземного вокзалу і швидкісної залізничної магістралі "Штутгарт - Ульм".

59% опитаних при цьому назвали неправильним поведінку канцлера ФРН Ангели Меркель, яка у конфлікті навколо вокзалу "Штутгарт-21" стала на бік влади Баден-Вюртемберга. Лише 32% респондентів підтримали дії Меркель.

Ще більше невдоволення німців викликали жорсткі дії поліції щодо розгону противників будівництва вокзалу, коли проти громадян були застосовані водомети, палиці і сльозоточивий газ. 71% опитаних засудили дії поліції, і лише 23% визнали їх правомірними.

54% німців вважають, що проект будівництва вокзалу і швидкісної лінії поганий і непотрібний. Підтримують "Штутгарт-21" 33%, і ще 11% вагалися з відповіддю.

При цьому 77% опитаних вважають, що будівельні роботи на місці нового вокзалу мають бути припинені і замість цього розпочато переговори між протестуючими і владою.

Нагадаємо, у Німеччині триває скандал, схожий на український скандал із Харківським парком та на російську історію з Хімкінським лісом. 282 дерева росли поблизу залізничного вокзалу в Штутгарті, столиці землі Баден-Вюртемберг.

У середині 1990-х збудований в першій третині минулого століття вокзал вирішили перебудувати: прибрати під землю більшу частину шляхів і знести два крила головної будівлі, а на їх місці побудувати сучасний архітектурний ансамбль "Штутгарт-21" зі скла, металу і пластика.

Читайте також:

У Німеччині побили школярів, які протестували проти вирубки парку

У Харкові жорстоко побито захисників парку

Мєдвєдєв зупинив скандальне будівництво у Хімкинському лісі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: