Німеччина допоможе лівійським повстанцям грошима Каддафі

Уряд Німеччини вирішив надати лівійській перехідній раді кошти на цивільні та гуманітарні потреби. Гроші на це підуть із заморожених активів Каддафі.

Німеччина виділить лівійським повстанцям кредит в 100 мільйонів євро із заморожених за рішенням РБ ООН активів Муаммара Каддафі. Про це повідомив міністр закордонних справ країни Гідо Вестервелле.

Берлін виступає проти військового втручання Заходу в лівійський конфлікт, проте обіцяв підтримати мирне повалення Каддафі і визнати повстанську раду Лівії в якості законного органу влади.

"Ми вирішили надати лівійській перехідній раді кошти на цивільні та гуманітарні потреби. На те, щоб подолати дефіцит медикаментів та їжі, в країні не вистачає фінансування. Від цього дефіциту страждає все більше і більше людей, особливо в східній частині Лівії", - цитує агентство слова Вестервелле.

Вестервелле зазначив, що лівійські повстанці зможуть повернути кредит у випадку, якщо РБ ООН розморозить рахунки Каддафі в інших країнах світу.

Нагадаємо, нещодавно арабські ЗМІ надруковали звіт про секретні переговори між американськими та лівійськими представниками. У ньому йдеться, зокрема, про те, що США готові надати Каддафі політичний притулок чи знайти країну, яка б змогла це зробити.

Читайте також:

Лівійські повстанці взяли у полон генерала

Повстанці відкрили новий фронт на півдні Лівії

Західні ЗМІ: зброю для лівійських повстанців перевозили на круїзних кораблях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: