Німеччина, Франція і Польща введуть санкції проти Лукашенка

Деякі країни Європи заявили, що будуть збільшувати натиск на білоруський режим до того моменту, поки він не змінить курс щодо опозиції.

Глави МЗС "Веймарського трикутника" засудили ситуацію в Білорусі і мають намір ввести санкції проти цієї країни.

Про це заявили у п'ятницю, 20 травня, на спільній прес-конференції міністри закордонних справ Польщі, Німеччини і Франції – Радослав Сікорський, Гідо Вестервелле і Аллен Жюпе.

"Ситуація з опозицією в Білорусі повинна бути засуджена. Ми не можемо приймати сформованого в нашому безпосередньому сусідстві положення", - зазначив Вестервелле.

"Ми будемо поступово збільшувати натиск на білоруський режим до того моменту, поки він не змінить курс", - додав, у свою чергу, Сікорський. Польський міністр повідомив, що на ряд білоруських фірм, які "фінансують режим Олександра Лукашенка " будуть накладені санкції.

"Це не означає якесь загальне ембарго, а скоріше точкові санкції, щоб ускладнити життя конкретних фірм, що фінансують цей режим ", - пояснив він.

Глава МЗС Франції уклав, що білоруське питання має бути піднято на зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу в найближчий понеділок.

Як повідомлялося, 15 травня Євросоюз засудив вирок мінського суду білоруському опозиціонеру Андрію Санникову і погрозив Білорусії новими санкціями,

Читайте також:

Лукашенко змінив думку про Україну з "вошивої" на "братню"

ЄС погрожує Білорусії "санкціями в усіх сферах" за нові репресії проти опозиції

Європарламент оголосив війну "режиму" Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: