Німеччина назвала інформацію про підтримку опозиції Білорусі вигадкою

Представник Міністерства закордонних справ Німеччини Андреас Пешке назвав звинувачення, викладені в матеріалі газети "Советская Белоруссия", цілковитою вигадкою.

 Офіційний представник міністерства закордонних справ Німеччини спростував інформацію, викладену у статті "Советской Белоруссии" - друкованого органу Мінська, - автор якої звинуватив спецслужби ФРН і Польщі в організації спроби повалення Олександра Лукашенка.

Представник Міністерства закордонних справ Німеччини Андреас Пешке назвав звинувачення, викладені в матеріалі "За лаштунками одного змови", є "цілковитою вигадкою".

Нагадаємо, у публікації "Советской Белоруссии" нібито розсекречені деякі документи про події 19 грудня. Газета звинуватила послів низки країн Євросоюзу у підтримці прихильників зміни влади в Мінську.

Як витікає з публікації, в білоруської опозиції з подачі європейських кураторів було кілька планів розвитку подій після оголошення результатів виборів. Зокрема, у разі збіру на центральній площі Мінська 150 тисяч людей насильницьке захоплення влади вважалося найбільш реальним.

Читайте також:

Призначено дату інавгурації Лукашенка

Мінськ звинуватив Гельсінський комітет у дискредитації Білорусі

Білоруське ТБ показало фільм про опозиціонерів з поясами шахідів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: