Німеччина не пропонуватиме введення нових санкцій ЄС щодо Росії через Керченську кризу - Маас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Немає консенсусу щодо санкцій і всередині ЄС.

У німецькому уряді не бачать можливостей для запровадження Євросоюзом нових санкцій щодо Росії через її агресію поблизу Керченської протоки 25 листопада, оскільки тривають намагання досягти деескалації цього конфлікту.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас у п'ятницю, 7 грудня, на брифінгу у Лісабоні.

"Наразі я вважаю, що було б неправильно говорити про нові санкції, тому що є намагання зменшити напруженість. З німецької сторони не буде пропозицій щодо нових санкцій. Я не бачу консенсусу всередині ЄС щодо нових санкцій", - зазначив очільник німецького МЗС.

Як повідомлялося, 27-28 листопада суд у анексованому Криму взяв під арешт на два місяці 24-х українських військових моряків, яких захопили російські спецпризначенці 25 листопада. Росія звинувачує моряків у незаконному перетині свого кордону. Україна це відкидає і наполягає, що їхній статус - військовополонені.

НАТО, США й низка країн Європи різко засудили інцидент із захопленням трьох кораблів ВМС України і моряків у районі Керченської протоки. Після цих подій в низці регіонів України до 26 грудня запровадили воєнний стан. Київ закликає Євросоюз посилити санкції щодо РФ у зв'язку з її агресією в акваторії Чорного моря.

Відео Посилити санкції проти Москви закликає Лондон

Очільниця британського уряду Тереза Мей певна, росіяни мають відповісти за свою агресію у морі. Під час виступу у нижній палаті парламенту вона зокрема зазначила, що захоплення українських кораблів – це типовий приклад поведінки Москви. 

Посилити санкції проти Москви закликає Лондон

 

Вибір редакції