Німеччина довела причетність РФ до резонансного вбивства у Берліні. З країни вислали двох дипломатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокурори довели причетність спецслужб РФ до вбивства грузина.

Міністерство закордонних справ Німеччини оголосило двох працівників посольства Росії в Берліні особами нон ґрата.

Про це йдеться в офіційній заяві німецького зовнішньополітичного відомства опублікованій 4 грудня.

МЗС Німеччини зазначає, що уряд тим самим відреагував на те, що російська влада, не дивлячись на вимоги на високому рівні, недостатнім чином співпрацювала під час розслідування вбивства в берлінському Тиргартене. 23 серпня. Там вважають що російська сторона затягує процес.

"Ці очікування були сформульовані статс-секретарем Міхаелісом в розмові з послом Нечаєвим, який відбувся 20 листопада в МЗС ФРН ", - відзначили в німецькому відомстві.

У заяві додали, що німецький уряд "залишає за собою право на подальші кроки в розслідуванні події".

"Участь РФ в розслідуванні важлива, тим більше в світлі того, що генпрокуратура взяла на себе розслідування справи з обґрунтуванням, що є достатньо доказів, які свідчать про те, що вбивство було скоєно або на замовлення державних органів , або влади Чеченської республіки як частини РФ ", - наголосили в МЗС.

Нагадаємо, що 23 серпня у Берліні був убитий 40-річний громадянин Грузії. Німецькі правоохоронці підозрюють 49-річного громадянина Чечні. Вбитий був співробітником антитерористичного підрозділу грузинського МВС і  допомагав боротися проти розширення російського впливу в регіоні.

Перед цим у Тбілісі чоловіка спробували вбити, після чого він утік до України, а потім з  дружиною та дітьми перебрався перебрався до Берліна.

Відео Прокуратура Нідерландів звинувачує РФ у свідомій відмові екстрадувати Цемаха

Місцева прокуратура вважає, що Кремль свідомо дозволив ключовому свідку у збитті Боїнга МН17 виїхати з країни до "ДНР". Цим Москва, за словами нідерландської сторони, порушила європейський договір про екстрадицію правопорушників. Бойовика Володимира Цемаха Україна передала Росії цього вересня у межах двостороннього обміну полоненими.  

Прокуратура Нідерландів звинувачує РФ у свідомій відмові екстрадувати Цемаха

Залиште свій коментар

Вибір редакції