Німеччина оцінила іноземних фахівців

Фахівців, охочих працювати в Німеччині, тепер оцінюватимуть не тільки за дипломом, але й за кількістю набраних балів.

інженер
За новими правилами на роботу найматимуть інженерів-верстатобудівельників й інженерів-електриків. (Фото: wdr.de)
Уряд Німеччини ухвалив рішення про відкриття ринку праці для іноземців. Фахівців, охочих працювати в Німеччині, тепер оцінюватимуть не тільки за дипломом, але й за кількістю набраних балів. 

З першого листопада кандидатів на роботу в Німеччині оцінюватимуть за декількома критеріями – віку, знанню мови й професійним знанням. За спеціальною шкалою за кожен критерій нараховуватимуться бали, причому кожен член сім'ї отримає свою оцінку. 

Остаточне рішення про видачу дозволу на роботу й проживання в країні залежатиме від суми балів, а не від наявності контракту на роботу. 

Це рішення уряду викликане нестачею в країні кваліфікованих фахівців, у першу чергу інженерів. Тому агентства із зайнятості більше не робитимуть диференційований підхід до німецьких та іноземних претендентів на роботу. 

Представник німецької Торговельно-промислової палати Ахим Деркс зауважив: "Це добре, що зроблені маленькі кроки з відкриття ринку праці. Ми хотіли б, правда, бачити рішучіші кроки в цьому напрямі".

Вже на початку листопада за новими правилами на роботу найматимуть інженерів-верстатобудівельників й інженерів-електриків зі східноєвропейських країн Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: