Німеччина погодилася прийняти Мубарака

Хосні Мубарака приймуть у тому випадку, якщо він вирішить відправитися на лікування в одну з німецьких клінік. Відмову в Німеччині вважають негуманною.

Німеччина прийме президента Єгипту Хосні Мубарака в тому випадку, якщо він вирішить відправитися на лікування в одну з німецьких клінік.

Про це заявив генеральний секретар правлячої у ФРН партії ХДС Рупрехт Поленц.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що Мубарак може виїхати на лікування до Німеччини і таким чином відмовитися від влади в Єгипті, де проходять багатотисячні демонстрації громадян, незадоволених його правлінням.

Поленц, який очолює в бундестазі комітет із зовнішньої політики, заявив, що Німеччина прийме Мубарака хоча б з міркувань гуманності. У той же час він підкреслив, що західні країни не повинні чинити тиск на Єгипет, щоб не заважати громадянам держави самим обрати своє майбутнє. Аналогічну точку зору висловив і заступник голови фракції ХДС в бундестагу Андреас Шоккенхофф.

Антипрезидентські виступи в Єгипті тривають протягом двох тижнів. Основною вимогою пікетувальників є відставка Мубарака, який перебуває при владі в Єгипті з 1981 року.

Раніше Мубарак пообіцяв, що після закінчення терміну своїх повноважень в кінці 2011 року не буде претендувати на президентський пост.

Все про події у Єгипті читайте тут.

Читайте також:

 Революція в Єгипті: Мубарак сховався від безладів в готелі на курорті

Мубарак: моя відставка спричинить ще більший хаос у Єгипті

Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: