Німеччина постачатиме зброю для країн, які воюють в Ємені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна вартість зброї, яку збираються передати, 1 млрд євро.

Уряд Німеччини ухвалив рішення, яке передбачає постачання зброї на суму понад один мільярд євро для альянсу під керівництвом Саудівської Аравії, який бере участь у військових діях в Ємені.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Міністерство економіки Німеччини повідомило, що у період від 1 січня до 5 червня Берлін затвердив 13 експортних поставок зброї на 801,8 млн євро до Єгипту та 43 поставки в Об'єднані Арабські Емірати на суму в 206,1 млн євро.

Також, попри дію повної заборони на експорт зброї в Саудівську Аравію, німецький уряд схвалив поставки спеціальних позашляховиків Ер-Ріяду на 831 тис євро.

Від початку року загалом було підтримано 122 поставки військових товарів загальною сумою в 1,1 млрд євро для восьми країн альянсу.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала вбивство журналіста Джамала Хашоггі в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі "жахом" і пообіцяла зупинити експорт німецьких озброєнь в Ер-Ріяд доти, доки справу не буде розслідувано. 

ВідеоУ Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

Допомога передбачалася для 22 мільйонів єменців. В організації усе ж сподіваються, бодай щось таки уціліло й деякі вантажі ще вдасться урятувати. Утім, з огляду на масштаби займання, така ймовірність дуже низька. У Ємені вже чотири роки вирує війна, через що в країні виникла одна з найтяжчих у світі гуманітарних криз.

У Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції