"Німеччина стане повністю залежною від російської енергії". Трамп розкритикував "Північний потік-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У своєму виступі на Генасамблеї ООН він наголосив на тому, що торгівля в світі має засновуватися на принципах справедливості.

Глава Білого дому Дональд Трамп розкритикував ОПЕК через занадто високі ціни на нафту, а також попередив Німеччину, що вона може стати повністю енергетично залежною від Росії.

Про це він заявив на Генеральній Асамблеї ООН.

"Ми стали найбільшим виробником енергії на всій планеті. США готові експортувати нафту, вугілля, природний газ, який ми маємо в надлишку. ОПЕК та члени ОПЕК, як зазвичай, грабують весь інший світ. Мені це не подобається, і це нікому не має подобатися. Ми захищаємо багатьох з цих націй просто так, а потім вони нами користуються, призначають високі ціни на нафту. Це неправильно, ми хочемо, щоб вони припинили підвищувати ціни. Ми хочемо, щоб вони навпаки знижували ціни. І вони мають зробити значний внесок у військовий захист, починаючи з цього моменту", - зазначив Трамп.

Американський президент також наголосив, що енергетична залежність будь-якої держави від одного іноземного постачальника робить її вразливою для вимагань та залякувань.

"Тому ми вдячні таким європейським країнам як Польща, яка очолила будівництво Балтійського трубопроводу для того, щоб країни більше не залежали від Росії, для задоволення своїх енергетичних потреб. Німеччина стане повністю залежною від російської енергії, якщо вона невідкладно не змінить свого курсу", - наголосив глава Білого дому.

ВідеоСША попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

Його Росія вже почала прокладати до Німеччини в обхід України - дном Балтійського моря. У Держдепі вважають – проект містить безпекові загрози, адже Росія зможе встановити у морі шпигунське обладнання. Окрім того, посилиться залежність Європи від російського газу. 

США попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

Нагадаємо, 24 вересня у Німеччині заявили, що не збираються відмовлятися від будівництва газопроводу "Північний потік-2" і закуповувати американський скраплений газ.

Нагадаємо, у липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США  таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме $3 млрд, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакет і наголошують, що його будівництвом є питанням безпеки всього ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції