Німеччина та Польща потерпають від нової хвилі повеней

Відлига викликала масштабне танення снігу та підвищення рівня води у річках Центральної та Східної Європи.

Незвично тепла для січня погода призвела до інтенсивного танення снігу у країнах Центральної та Східної Європи. Найбільше постраждали Німеччина та Польща, рівень води у річках цих країн досяг критичної позначки.

На півночі країни, в землі Нижня Саксонія, оголошено надзвичайний стан. А от на півдні ситуація потроху поліпшується: поступово знижується рівень води в річці Майн. Владі Франкфурт-на-Майні вдалося нарешті розпочати усунення наслідків паводків. Раніше також постраждали міста Кобнец і Пассау, з берегів вийшли Рейн та Дунай.

Тим часом у Польщі побоюються повеней мешканці Великопольського воєводства. Прибуває вода в річці Варті, на берегах якої спішно споруджують захисні насипи з мішків з піском. В околицях міста Плоцька очікується підвищення рівня води ще на три метри.

На річці Вісла спеціальні судна почали колоти лід. Це робиться для того, щоб прискорити проходження води. На цілодобовий режим роботи переведені рятувальники і пожежники. Населення в деяких воєводствах закликали готуватися до можливої евакуації.

Через відлигу тануть сніги в Норвегії. Затоплені дороги на півдні країни, частину трас тимчасово перекрили для розчищення. До повеней готуються також у Сербії, Австрії, Угорщини та Хорватії.

Читайте також:

На вулицях затоплених австралійських міст з'явилися акули

Найбільші річки Німеччини вийшли з берегів, є перші жертви

Синоптики запевнили, що літо-2011 не буде "пекельним"

Жахливе відео про повінь в Бразилії: жінка вбила свого собаку, щоб врятуватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: