Німеччина відкрила посольство в Лівії

Німеччина відкрила посольство в Тріполі. Новим послом в Лівії призначений Райнар Еберле, який вже провів кілька зустрічей в лівійському МЗС.

Німеччина відновила роботу свого посольства в Тріполі, ідеться на сайті німецького міністерства закордонних справ.

Новим послом в Лівії призначений Райнар Еберле, який вже провів кілька зустрічей в лівійському МЗС.

"Наше завдання - налагоджувати політичні, економічні та культурні зв'язки з Новою Лівією", - наголосив міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.

Посольство ФРН в Тріполі припинило свою роботу в березні 2011 року через неспокійну обстановки в місті. З травня німецькі дипломати базувалися в Бенгазі - столиці лівійських повстанців, які тепер визнані офіційним урядом Лівії.

Колишній посол Німеччини в Тріполі Маттіас Мейер був відправлений до Афганістану, де очолив диппредставництво в Мазарі-Шаріфі. Райнар Еберле до призначення в Лівію працював послом в Судані.

Посольством Лівії в Німеччині з серпня керує лікар Алі Маседна Ідріс ель-Котані, лояльний до Національної перехідної ради. До цього послом Лівії в ФРН був Джамаль Алі Омар ель-Барак. Повідомлялося, що його вислали з країни.

У ході майже шести місяців бойових дій противникам режиму Каддафі вдалося встановити контроль майже над всією територією Лівії. Перелом у бойових діях настав у третій декаді серпня, коли сили опозиції за підтримки авіації НАТО зайняли лівійську столицю Тріполі.

Читайте також:

Каддафі закликав ООН врятувати Сирт від "звірств" НАТО

Син Каддафі обіцяє очистити Лівію від щурів

Рідне місто Каддафі залишилось під контролем урядових сил

Лівійські повстанці захопили рідне місто Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: