Німеччина відкрила телефон довіри для терористів

Німецька влада відкрила телефонну лінію для тих, хто хотів би "порвати з тероризмом та ісламським фанатизмом".

Влада Німеччини відкрила "гарячу" телефонну лінію допомоги для ісламістів і членів терористичних організацій, які хотіли б покінчити з екстремізмом і почати нове життя.

Телефонна лінія є частиною масштабного проекту розробленого Федеральним відомством з охорони конституції - спецслужби, що займається відстежуванням і припиненням діяльності радикальних угруповань на території ФРН.

Проект отримав назву HATIF, що арабською означає "телефон", і одночасно є абревіатурою, що розшифровується як "Heraus aus Terrorismus und islamistischem Fanatismus" - "Порвати з тероризмом та ісламським фанатизмом".

Ті, хто хотів би відмовитися від своїх радикальних переконань, можуть з понеділка, 19 липня, зателефонувати за телефоном 0221/7926999 або написати на адресу HATIF@bfv.bund.de

Раніше наголошувалося, що проект HATIF орієнтований, насамперед, на батьків, родичів та друзів тих осіб, хто потрапив під вплив радикальних ісламістів або представників терористичних угруповань.

Головна мета проекту - запобігти насильству, що здійснюється від імені ісламу. Фахівці колл-центру, як повідомляється, говорять арабською і турецькою мовами. Тим, хто почав нове життя, у разі необхідності буде запропоновано допомогу в пошуку нового безпечного житла, роботи або навчання.

Якщо на адресу осіб, які вирішили порвати з тероризмом, будуть надходити погрози з боку членів радикальних угруповань за "відступництво", німецькі спецслужби, як повідомляється, готові вжити належних заходів для їхнього захисту.

Читайте також:

"Аль-Каїда" випустила журнал, де вчить читачів збирати бомби на кухні

Німеччина: російські шпигуни небезпечніші за ісламських терористів

Мусульмани перестали вважати фінансування тероризму благодійністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: