Німеччина відзначає 20 років об’єднання

У німецькому Бремені сьогодні пройшли офіційні урочистості з нагоди 20-річчя об'єднання Німеччини.

3 жовтня ФРН відзначає День німецької єдності. Головні святкові урочистості розпочалися зі служби у Бременському соборі святого Петра.

У святкових заходах у Бремені взяли участь провідні німецькі політики, зокрема канцлер Німеччини Ангела Меркель і федеральний президент Кристіан Вульфф.

Під час своєї проповіді у Бременському соборі святого Петра католицький єпископ Франц-Йозеф Боде наголосив на досягненнях мирного возз'єднання.

"За ці 20 років було докладено багато зусиль, досягнуто чимало, виявлено готовність до оновлення й волю до побудови майбутнього", - сказав єпископ.

Федеральний президент Кристіан Вульфф у своїй промові схвально оцінив зміни, що відбулися за цей час у Східній Німеччині. Він наголосив, що завдання німецької єдності нині – цінувати розмаїття й усунути розірваність суспільства.

Крім того, в промові глави держави йшлося про інтеграцію іноземців у німецьке суспільство. Бути у ФРН вдома - означає поважати Конституцію і цінності держави, дотримуватися спільних правил і приймати німецький спосіб життя, наголосив він і закликав німців до толерантності і відкритості стосовно іноземців.

Також Вульф підкреслив, зокрема, роль колишнього президента Радянського Союзу Михайла Горбачова у знищенні Берлінської стіни.

Нагадаємо, нещодавно Горбачов став лауреатом премії за участь в процесі возз'єднання Німеччини.

Читайте також:

Янукович запросив в Україну президента Німеччини

У Німеччині побили школярів, які протестували проти вирубки парку

У Мюнхені починається "Октоберфест": свято пива, пісень та флірту

Анархісти у Німеччині побилися з поліцейськими

ВідеоНімеччина відзначає 20 років об’єднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: