Німеччина виступила за зняття санкцій з РФ у Раді Європи – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецькі дипломати очолили непублічну проросійську кампанію.

Диполомати Німеччини активно проштовхують в Раді Європи ідею зняття санкційного тиску з Російської Федерації і планують досягнути цього на поточній сесії ПАРЄ.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на незалежних один від одного західних дипломатів.

Видання переконує, що представники Німеччини не приховують, що віддають перевагу "діалогу" з РФ, навіть якщо для цього доведеться поступитися тиском на неї. Але тепер вже мова йде про скоординовану кампанію, яка набула значних масштабів напередодні весняної сесії ПАРЄ.

Проросійська позиція спостерігається у представників обох ключових сил урядової коаліції – ХДС/ХСС та соціал-демократів. Так, днями депутати від ХДС та СД спрямували на адресу президента ПАРЄ лист із проханням переглянути санкційні правила, прибравши право Асамблеї накладати санкції на делегації держав-порушниць під час затвердження їх повноважень.

Одночасно, німецькі депутати ведуть роз’яснювальну роботу у ПАРЄ, переконуючи інших парламентарів, мовляв, боротьба України з РФ є "передвиборчою технологією" і Європа не має її підтримувати. Парламентарі також запевняють, що ідею прощення Росії підтримує особисто Ангела Меркель.

Сама канцлерка досі не говорить про позицію з цього приводу, але німецькі дипломати, за даними ЄП, також безпрецедентно активно домовляються із представниками інших держав про повернення росіян до ПАРЄ без санкцій. Офіційний Берлін запевняє, що це дозволить "врятувати членство Росії у Раді Європи", хоча їх опоненти ставлять під сумнів цю логіку.

За даними джерел, серед варіантів – пришвидшення плану із де-факто ліквідацією санкційного механізму вже на квітневій сесії ПАРЄ.

Про небачену активність на даному фронті, хоча і без зазначення причетної до цього держави, яка до неї причетна, повідомив 7 квітня посол Британії у Раді Європі Крістофер Івон.

"Як мені розповіли, протягом цього тижня Рада Європи робила сама собі хімічну кастрацію. І це точно не те, чого ми прагнемо" - написав він у твіті, натякаючи, що вона сама позбавляє себе  права накладати санкції.

Нагадаємо, раніше у п'ятницю, 15 березня, Сполучені Штати поширили антиросійський санкційний список, додавши до нього шість фізичних і вісім юридичних осіб. Обмеження спрямовані проти причетних до необґрунтованих нападів Росії на українські військові кораблі в Керченській протоці, анексії Криму та підтримки незаконних виборів сепаратистських урядів на сході України.

Крім того, Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через агресивні дії РФ у листопаді 2018 у Керченській протоці.

ВідеоВ ЄС пропонували запровадити нові санкції проти РФ за ігнорування міжнародних статутів

Негайно відпустити українців з російських в’язниць і припинити утиски кримських татар -  це заклики, які пролунали в Європейському парламенті під час дебатів до п’ятої річниці анексії Криму. Під час засідання також пропонували вести нові санкції та посилити дипломатичний тиск на Кремль.  

В ЄС пропонували запровадити нові санкції проти РФ за ігнорування міжнародних статутів

Залиште свій коментар

Вибір редакції