Німеччина визнана найкращою країною світу для заробітчан

Німеччина визнана найкращою країною світу для заробітчан

Фото: pixabay.com/betexion

У робітників в Німеччині відсутній страх бути звільненими.

Найкращою країною світу для проживання іноземців у 2018 році була визнана Німеччина.

Про це свідчать дані опитування Expat Explorer, проведеного за замовленням HSBC компаній YouGov, пише у четвер, 10 січня, "Інтерфакс-Україна".

Експати відзначили поліпшення балансу між роботою та особистим життям після переїзду до Німеччини, а також високо оцінили загальний підхід до роботи і відсутність страху бути звільненими.

У першій п'ятірці кращих для експатів країн світу також виявився Бахрейн, за рік країна піднялася відразу на 10 позицій і посіла друге місце. Співробітників особливо приваблюють фінансові умови, які пропонують компанії за переїзд в цю країну, зокрема, окрім власне зарплати, субсидії на переліт і оплату житла.

Велика Британія, незважаючи на невизначеність, пов'язану з виходом країни з ЄС, посіла в рейтингу третє місце. Експати відзначили хороші перспективи для особистісного та професійного зростання, а також високі зарплати і гарне співвідношення між часом, проведеним на роботі, і часом для спілкування з родиною.

До п'ятірки найбільш привабливих для іноземних працівників країн увійшли ОАЕ і Швейцарія.

В опитуванні HSBC взяли участь понад 22 тис. осіб, що проживають в 163 країнах світу.

Як повідомлялося, в оприлюдненому ООН міжнародному рейтингу рівня якості життя Україна опинилася на 88-й позиції. Найкращий індекс людського розвитку в світі зафіксований у 2017 році в Норвегії. У трійці лідерів також Швейцарія та Австралія.

У Німеччині 12 тисяч інкасаторів вимагають підвищення зарплатні і кращих умов роботи

У Німеччині 12 тисяч інкасаторів вимагають підвищення зарплатні і кращих умов роботи

Повʼязані теми:

Наступна публікація