Америку попросили не пхати носа у справи Європи

Мінфін Німеччини попросив американську владу не втручатися в економіку ЄС, а ліпше розбіритися зі своїми економічними проблемами.

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле закликав американське керівництво не втручатися в економічну політику Євросоюзу, а замість цього зосередиться на вирішенні власних економічних проблем.

Таку заяву німецький політик зробив у вівторок, 27 вересня, виступаючи в Європейській школі менеджменту і технологій у Берліні.

Шойбле заявив, що давати поради іншим набагато легше, ніж приймати власні рішення, і що особисто він без проблем міг би проконсультувати американський уряд.

"Навіть якщо Барак Обама вважає інакше, я не думаю, що проблеми Європи стали причиною проблем США", - підкреслив міністр.

Західні ЗМІ відзначають, що таким чином Шойбле, ймовірніше, відреагував на слова Барака Обами, який раніше заявив, що нездатність ЄС впоратися з проблемою зовнішнього боргу Греції "лякає світ".

До урядів європейських країн також звернулася держсекретар США Гілларі Клінтон, яка закликала провести реформи для виходу з боргової кризи.

Як відомо, Греція з 2009 року перебуває на грані дефолту через свій величезний зовнішний борг. ЄС і МВФ виділили на порятунок грецької економіки кредит в 110 мільярдів євро, а уряд Греції робить різні кроки для скорочення державних витрат.

Читайте також:

МВФ та G20 готуються рятувати Грецію

Меркель і Саркозі пообіцяли не викидати Грецію з ЄС

Греція оголосить дефолт, але із єврозони не вийде

Влада Греції пообіцяла подолати кризу за два роки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: