Німеччині дозволили судити Дем’янюка не більше трьох годин

Стан здоров’я 89-річного звинуваченого у злочинах проти людства, дозволяє йому взяти участь у двох 1,5 годинних засіданнях суду.

Німецька прокуратура вирішила, що стан підозрюваного в співпраці з нацистами Джона Дем’янюка дозволяє йому приймати участь у судовому процесі в Німеччині. У медичному висновку повідомляється, що 89-річний Дем’янюк може відвідати два півторагодинні судові засідання.

Джон (Іван) Дем’янюк був екстрадований до Німеччини із США в травні 2009 року. Ще в 2002 році він був позбавлений американського громадянства, оскільки суд США визнав доведеним факт співпраці Дем’янюка з нацистами. Його вважають причетним до вбивства 29 тисяч євреїв, у тому числі тих, хто загинув в газових камерах концтабору Собібор.

У 2008 році представники влади Німеччини заявили, що готові пред'явити Дем’янюку звинувачення. У Німеччині справу Джона Дем’янюка називають останньою з великих судових процесів над нацистськими злочинцями.

Сам Дем’янюк стверджує, що не був охоронцем табору під час Другої світової війни, а, навпаки, був одним з ув’язнених і виконував обов'язки водія.

Зазначимо, 20 травня у Львові відбувся пікет, учасники якого протестували проти, на їхню думку, несправедливої "дискредитації людини українського походження" за допомогою російських і радянських спецслужб.

Читайте також:

Французькі в’язні концтаборів подали позов проти Дем’янюка

Львів став на захист українського нациста. На черзі інші міста

Дем’янюк отримав припис про депортацію зі США

США почали видачу українського нациста Німеччині

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: