Німеччину попередили про теракти ісламістів в листопаді

МВС Німеччини розповсюдило інформацію про реальні теракти ісламістів наприкінці листопада, посиливши у зв'язку з цим заходи безпеки.

Міністерство внутрішніх справ Німеччини попередило громадян про те, що, за наявною в розпорядженні спецслужб інформації, ісламісти мають намір в кінці листопада влаштувати теракт на території ФРН.

У зв'язку з цим, як відзначив міністр Томас де Мезьєр, поліція підвищує заходи безпеки, перш за все, на вокзалах і в аеропортах.

За словами де Мезьєра, рівень терористичної загрози високий. За словами міністра, якщо раніше мова йшла про абстрактну загрозу, то нині ситуація змінилася: влада у своєму розпорядженні має точні дані про можливі теракти.

Томас де Мезьєр зазначив, що вирішив виступити з публічною заявою, щоб громадськість була в курсі того, що відбувається і не дивувалася підвищенню заходів щодо забезпечення безпеки, в тому числі посилення поліцейських патрулів. Міністр закликав громадян до пильності, попросивши негайно повідомляти поліції про дивні речі, забуті сумки, пакети тощо.

Не виключено, що на території країн шенгенської зони буде вибірково проводитися особистий огляд громадян, які викликали підозр.

При цьому Томас де Мезьєр підкреслив: "У нас є достатньо приводів для занепокоєння, однак немає ніяких підстав для істерики".

Незважаючи на наявність конкретних вказівок про підготовку терактів, це не може і не повинно, за словами міністра, служити приводом для того, щоб кардинальним чином змінювати звичний хід життя.

Нагадаємо, наприкінці вересня спецслужбам вдалося запобігти теракту проти Британії, Франції та Німеччини, спланованого пакистанськими бойовиками.

У жовтні було складено список найбільш "терактонебезпечних" пам'яток Європи. Найбільшу небезпеку для американських туристів у Європі представляє Ейфелева вежа і собор Нотр-Дам у Парижі, а також готель "Адлон", будівля головного вокзалу і телевежа на площі Александрплац в Берліні.

Читайте також:

На теракти в Європі бойовиків "благословив" бен Ладен

У Німеччині не побачили терористичної загрози

Аль-Каїда попередила Європу про новий теракт

Таліби попередили про теракти у США та Європі

ВідеоНімеччину попередили про теракти ісламістів в листопаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: