Німеччину сколихнула серія вбивств з арбалета. Вони можуть мати стосунок до "Середньовічного" секс-культу

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німеччину сколихнула серія вбивств з арбалета. Вони можуть мати стосунок до  "Середньовічного" секс-культу

Фото: tsn.ua

Правоохоронці спантеличені загадковими вбивствами, унаслідок яких у країні загинуло п'ятеро осіб.

Минулого тижня Німеччину сколихнула звістка про серію загадкових убивств. 11 травня у готелі неподалік від міста Пассау за загадкових обставин загинуло троє людей – усі вони померли від поранень, завданих арбалетом.

Два дні потому у місті Віттінген, у квартирі однієї з раніше убитих, виявили трупи ще двох жінок.  

Усі убиті поділяли захоплення культурою Середньовіччя, а єдиний чоловік серед них – Торстен Вайс – навіть був власником крамниці відповідного спрямування.

Детективи припускають, що вбивства насправді могли бути певним ритуалом "середньовічного" секс-культу.

Загадкові вбивства

Трьох з п'ятьох загадково вбитих у Німечиині виявили у  суботу, 11 травня, в одному з номерів готелю Zur Triftsperre, розташованого неподалік від кордону з Австрією.

Дивна трійця – чоловік з довгою білою бородою та двоє жінок, убраних у чорне з ніг до голови, – прибула туди напередодні, увечері п'ятниці.

Гості заплатили 300 євро за триденне перебування та піднялися до номера, взявши з собою лише кілька пляшок води та кока-коли.

А вже незабаром покоївка виявила 53-річного Торстена Вайса, 33-річну Керстін Ендерс та 30-річну Фаріни Каспарі мертвими.

Вайс та Ендерс лежали у ліжку, тримаючись за руки. Їхня супутниця – на підлозі неподалік. Усі троє були пронизані арбалетними стрілами.

Фото: tsn.ua

Вайсу та Ендерс вони влучили у голову та груди, Каспарі – у шию.

Пожильці нічого дивного у ніч, коли їх було убито, не помічали. Навпаки, один з гостей у коментарі виданню Passauer Neue Presse наголосив, що вона була “цілком тихою”.

Детективи, котрі прибули на місце пригоди, не знайшли жодних ознак боротьби чи доказів того, що у номері були сторонні.

Натомість правоохоронці відшукали два заповіти – Вайса і Ендерс – та три арбалети - з деяких стирчали стріли. 

З огляду на усе це, поліція висунула гіпотезу, що трагедія була нічим іншим ніж “вбивством на прохання та суїцидом”. Мовляв, спочатку Фаріна Каспарі застрелила пару, а згодом й себе.

Асортимент крамниці Вайса, оприлюднений на сторінці у Facebook / Фото: Daily Mail

Проте на цьому історія не закінчилася. Коли детективи відвідали помешкання у Віттенгені (за 650 кілометрів від Пассау), де Каспарі проживала разом зі своєю партнеркою, Гертрудою, то виявили ще два трупи.

Це були тіла самої Гертруди та 19-річної дівчини на ім’я Каріна. Від чого вони померли, досі достеменно невідомо. Поліція наголошує, що вони були мертвими впродовж кількох діб, і, ймовірно, загинули ще до вбивств у готелі. Не було знайдено також жодних арбалетів або стріл. Як і у готельному номері, у квартирі не було жодних ознак боротьби.

Загадкова справа спантеличила поліцію.

"У нас є п’ять трупів, це зрозуміло. Усе інше під сумнівом", – прокоментував ситуацію  прокурор міста Пассау Волтер Фейлер.

Середньовічний секс-культ

Що стоїть за таємничими смертями? Розслідувачі вважають, що усі померлі, ймовірно, були членами секс-культу середньовічної тематики, лідером якого був Торстен Вайс, зазначається у матеріалі RTL.

Постать Вайса об’єднує усіх жертв, адже усі чотири жінки були так чи інакше пов’язані з ним.

Керстін Ендерс була його партнеркою. Саме з нею він мешкав у селищі неподалік від Вестервальда останні кілька років.

Вайс також керував крамницею Середньовічної тематики – у ній продавалася зброя, різноманітні артефакти та прапори з символікою Тамплієрів. Одним з експонатів крамниці був також дивний манекен закривавленої жінки у кайданках.

Готель, у якому було знайдено три трупи / Фото: Associated Press

З Фаріною, Гертрудою та Каріною чоловік познайомився 2017 року на гуртку бойових мистецтв, які викладав.

На момент знайомства з Вайсом Каріна була неповнолітньою. Батьки дівчини зазначають, що після зустрічі з "культистом" дівчина постійно говорила про Торстена. Згодом же  стала похмурою та депресивною,  пофарбувала волосся у чорний та покинула батьківський дім.

Вайс разом з Каріною / Фото: dailymail.co.uk

"І до цього моменту я не розумію, як хтось може за чотири-шість тижнів так зманіпулювати людиною", – зазначає батько дівчини.

Обірвали будь-які зв’язки з родичами й Фаріна з Гертрудою.Протягом двох місяців 2017 року троє жінок та Вайс мешкали разом у будинку в сільській місцевості у Нижній Саксонії.

Будинок розташовувався на 500-річній конярній фермі, яка складалася з декількох будівель, колишньої садиби, 40 000 кв. м землі, стайні та арени для верхової їзди.

Будинок, у якому мешкали Каспарі з партнеркою / Фото: Associated Press

Орендодавець Вайса Олександр Крюгер у коментарі Bild зазначив, що спочатку чоловік видавав себе за психоаналітика, що хоче винайняти помешкання разом зі своєю дівчиною адвокатом.

Проте після підписання договору остання зникла, і, натомість Вайс почав з’являтися у компанії двох лесбійок і ще однієї, значно молодшої за віком, дівчини. 

 "Тон, яким він з ними розмовляв, був дуже дивним. Вони були майже покірними. Мені здавалося, що їм майже не дозволялося розмовляти зі мною", – наголосив Крюгер. За його словами, Вайс був "майстром, що віддавав накази". Жінки натомість постійно тримали голови опущеними та поводилися "як рабині".

"Якби я не знав, я б подумав, що вони його сильно боялися", – зазначив Крюгер. Він також пригадав, що вони були постійно вбрані у чорне, а у однієї жінки була налисо поголена голова. Сам Крюгер мав низку татуювань, що стосувалися середньовічної тематики та алхімії.

Наступна публікація