Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі екологи прагнуть через суд перешкодити будівництву "Північного потоку-2"

У Nabu впевнені, що спорудження "Північного потоку-2" заподіє "непоправної шкоди крихкій екосистемі".

Німецька спілка екологів Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити запланованого на 15 травня початку робіт зі спорудження газопроводу "Північний потік-2" на ділянці в Грайфсвальдській затоці в Балтійському морі.

У п'ятницю, 11 травня, Nabu повідомила, що направила запит до Вищого адміністративного суду федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія на відповідне проміжне рішення. Мета цього кроку - дати суду можливість ухвалити рішення за позовом проти спорудження газопроводу ще до 15 травня.

ВідеоНімеччина дозволила будівництво газогону "Північний потік-2"

Це друга нитка газопроводу з Росії в Німеччину, який планують побудувати по дну Балтійського моря і в обхід України. Таким чином Росія збирається повністю виключити Україну від транзиту газу в Європу.

Німеччина дозволила будівництво газогону "Північний потік-2"

Компанія Nord Stream 2 має намір 15 травня почати екскаваторні роботи в Грайфсвальдській затоці. Nabu ще в лютому звернулася до суду з проханням винести окрему ухвалу проти дозволу на будівництво "Північного потоку-2", виданого владою міста Штральзунд. Голова Nabu Лайф Міллер заявив, що компанія Nord Stream 2 намагається поставити екологів перед фактом і тим самим "потоптати ногами не тільки захист моря й клімату, а й право екологів на судові позови".

"Непоправної шкоди крихкій екосистемі"

У Nabu впевнені, що спорудження "Північного потоку-2" заподіє "непоправної шкоди крихкій екосистемі". Екологи також вважають, що будівництво нового газопроводу зайве, оскільки в Європі немає настільки великої потреби в російському газі.

Компанія Nord Stream 2 вже розпочала роботи з будівництва приймальної станції майбутнього газопроводу в околицях міста Лубмін. Дозвіл, виданий владою Штральзунда, також дозволяє почати в середині травня екскаваторні роботи в Грайфсвальдській затоці, зазначили в компанії, додавши: "Якщо негода не завадить, то ці плани реалізують".

У Nord Stream 2 також наголосили, що влада Штральзунда видала дозвіл на будівництво, упевнившись в екологічній нешкідливості робіт зі спорудження "Північного потоку-2".

Нагадаємо, українська влада неодноразово застерігала Німеччину від участі в будівництві газогону "Північний потік-2". У Києві цей проект вважають не економічним, а політичним та розглядають його як загрозу для національної безпеки України й додатковий фактор ризику для ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції