Німецькі ісламісти напророкували Меркель страшні муки в пеклі

Мусульмани попередили Меркель: якщо вона не прийме ісламу, то навічно потрапить в пекло і будете там страждати від мук.

Глава радикального мусульманського об'єднання "Запрошення до раю" П'єр Фогель записав відеозвернення до Ангели Меркель. Він розкритикував німецьку владу за обшуки, проведені в службових приміщеннях об'єднання і на приватних квартирах його членів.

Фогель назвав обшуки "ганьбою для демократії". Звертаючись до Меркель і представників німецьких силовків, він заявив: "Якщо ви помрете, не прийнявши ісламу, ви навічно потрапите в пекло і будете там страждати від мук, страшніше яких ви навіть уявити не можете".

Обшуки пройшли 14 грудня одразу у трьох федеральних землях: Бремені, Північному Рейні - Вестфалії і Нижній Саксонії. Крім приміщень, що належать "Запрошенню до раю", обшукали "Ісламський культурний центр" в Бремені.

Влада підозрює ці організації у прагненні підірвати існуючий конституційний лад і встановити теократичну ісламську державу.

Члени "Запрошення до раю" є прихильниками салафізму - фундаменталістської течії в ісламі. Вони розуміють іслам як універсальну, єдино можливу систему світогляду і заперечують парламентську демократію, оскільки закони можуть бути дані тільки Богом, але ніяк не людьми.

Зі свого боку міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр не виключив, що в майбутньому діяльність об'єднання "Запрошення до раю" може бути взагалі заборонена.

Німецькі спецслужби вважають, що своїми радикальними проповідями П'єр Фогель сприяє поширенню ідей джихаду. Сам Фогель раніше відкидав ідею терору в ім'я ісламу.

Раніше Меркель заявляла, що якщо мусульмани хочуть жити в Німеччині, вони повинні насамперед поважати конституцію країни, а не закони шаріату.

Читайте також:

Грецькі радикали зізналися у спробі підірвати Меркель

За Ангелою Меркель гнався псих

Меркель сказала, що думає про мусульман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: