Німецькі компанії готові відмовитись від "Північного потоку-2" у разі введення санкцій США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фінансовий директор компанії Uniper не виключив такої можливості.

Німецька енергетична компанія Uniper може вийти з проекту будівництва "Північного потоку-2" у разі введення санкцій з боку США.

Про це заявив фінансовий директор компанії Крістофер Дельбрюк, передає німецьке видання finanzen.net.

"Зрозуміло, ми, Uniper, не можемо ризикувати, якщо насправді підпадемо під американські санкції. У такому разі ми були б виключені з (міжнародного) платіжного обороту, не могли б вести справи в доларах", - розповів Дельбрюк.

За його словами, компанія не може собі такого дозволити, однак сподівається на те, що всі сторони досягнуть компромісу в цій ситуації.

Нагадаємо, у середині серпня Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2", який має на меті напряму з'єднати Росію та Німеччину. З російського боку оператором проекту є компанія Nord Stream 2 AG, яка повністю належить "Газпрому". Європейські компанії Engie, OMV, Royal Dutch Shell, Uniper та Wintershall фінансують 50% будівництва.

ВідеоДо конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Автори документу вважають, що він дозволить країнам-членам НАТО уникнути примусу і політичних маніпуляцій з боку Росії. Очікується, що "Північний потік-2" введуть в експлуатацію наступного року, дозволи на будівництво видала влада Німеччини, Фінляндії і Швеції.

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції