Німецькі вузи не справляються з напливом студентів

Через те, що кількість студентів невпинно збільшується, ВНЗ змушені збільшувати професорам робочі години і наймати позаштатних співробітників.

Німецькі ВНЗ не справляються з напливом студентів, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на доповідь консалтингової компанії CHE Consult, що спеціалізується на наданні послуг вищим освітнім установам.

Через те, що кількість студентів невпинно збільшується, ВНЗ змушені збільшувати професорам робочі години і наймати позаштатних співробітників, що негативно позначається на якості освіти і наукової роботи, на яку у професорів залишається мало часу.

"Наша система орієнтована на висококваліфікованих професорів, які, таким чином, є цінними викладачами, - зазначив у цьому зв'язку глава CHE Consult Крістіан Бертхольдом (Christian Berthold). - Немає нічого доброго в тому, якщо більшу частину їх часу буде займати викладання".

За прогнозами ЗМІ, тенденція збільшення числа студентів збережеться в найближчі 15 років, поки знову не впаде до позначки нижче двох мільйонів.

Зазначимо, у зимовий семестр 2010 року у вузах значилися 2,2 мільйона студентів, на 234 тисячі більше, ніж у попередньому році.

Читайте також:

Оприлюднено список українських вишів, до яких не подано жодної заяви

Закордонні вузи полюють на українських абітурієнтів

Вищу освіту України адаптують до стандартів Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: