Німеччину чекає така ж руйнівна повінь, як у Польщі

Рівень води в річці Одер 26 травня досяг критичної позначки - 5,9 метра і все ще продовжує підвищуватися, що створює загрозу руйнування гребель і дамб.

У Німеччині Центр зі спостереження за повенями оголосив у федеральній землі Бранденбург вищий стан готовності до стихійного лиха у зв'язку з імовірністю сильної повені.

За офіційними даними, рівень води в річці Одер 26 травня досяг критичної позначки - 5,9 метра і все ще продовжує підвищуватися, що створює загрозу руйнування гребель і дамб.

Влада Бранденбурга повідомляє, що всі розташовані поруч з річкою райони наразі перебувають під постійним спостереженням.

Велика вода в Німеччину приходить з Польщі, де руйнівні повені забрали життя 15 людей. Польські служби з надзвичайних ситуацій продовжують зміцнювати річкові береги. Повінь поступово йде на спад, і мешканці повертаються в свої будинки.

Водночас, на центральні і східні райони Австрії обрушилися сильні дощі. Негода призвела до повеней і обвалів. У місті Клостернойбурзі багато будинків позбулися дахів через торнадо. Сильний вітер вирвав з корінням безліч дерев, погнув щогли ретрансляторів, а також пошкодив легкові машини.

Читайте також:

Польща виділила 600 млн дол. на ліквідацію наслідків повені

Винуватцями руйнівних повеней в Польщі стали бобри

МНС: руйнівної повені в Закарпатті не буде

ВідеоНімеччину чекає така ж руйнівна повінь, як у Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: