Німецький журналіст розповів, після яких слів Путіна у нього перехопило подих під час інтерв'ю

5 січня заступник шеф-редактора газети Bild - Ніколаус Бломе - разом з видавцем Каєм Дікманом записав велике інтерв'ю з Путіним.

Заступник шеф-редактора Bild Ніколаус Бломе, який брав інтерв'ю в російського президента Володимира Путіна, виокремив важливі пункти у відповідях глави РФ. Серед них - неповага до встановлених кордонів.

Про це йдеться у матеріалі DW.

"Я думаю, для нього (російського президента, - ред.) були важливі два пункти, які не зовсім нові для знавців Путіна і російської політики. Але те, як чітко і різко це було сказано, для мене як політичного журналіста було новим. По-перше, це слова про те, що "кордони в Європі мене цікавлять менше, ніж люди", тобто росіяни. Тобто якщо по інший бік російського кордону живуть росіяни, як, наприклад, у Криму, і їм не подобається, як з ними поводиться уряд, в даному випадку - України, я їх просто заберу до своєї країни, просто пересуну кордон", - розповів Бломе про погляди Путіна.

"Насправді це фундаментально ставить під питання той принцип, який зробив Європу дуже мирним континентом - визнання і повага до кордонів. І якщо їх змінювати, то лише шляхом мирних переговорів. Після цих слів Путіна мені перехопило подих", - додав журналіст.

Він додав, що був "сильно здивований, що в XXI столітті це можна так чітко подавати". 

"Ми сказали: "Ви ж не можете насправді ставити під питання конститутивний елемент цього континенту!" Він відповів: можу, для мене мають значення люди. За його словами, це - важливіше. Це погляд в особливий світ, який дуже важливий, тому що з цією людиною потрібно якось поводитися, мати з ним справу", - зазначає шеф-редактор Bild.

Нагадаємо, велике інтерв'ю російського президента Володимира Путіна було опубліковане у наймасовішій німецькій газеті Bild. Від видання, яке називають зубатим, очікували гострих питань до Путіна. Однак редактор розмовляв із російським очільником дуже м'яко. Президент РФ укотре виправдав анексію Криму, бомбардування Сирії та звинуватив Україну в невиконанні мінських домовленостей. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: